Barion Pixel

183 készleten

Kategória:

Projektleírás

Iskolánk egyik legfontosabb feladata, hogy változatos, sok területet felölelő kínálatot nyújtsunk és lehetőséget teremtsünk arra, hogy kiderüljön, melyik gyermek miben, melyik területen kiemelkedő, tehetséges.

Ennek lehetséges színtereiből iskolánk már eddig is sokat biztosít. Nagyszámú szakkör, művészeti oktatás, iskolán kívüli lehetőségek ( ELTE, SOTE, BME, Akadémiai és múzeumi programok) segítik ezt.

Az elmúlt két évben pályázati, majd alapítványi keretből, bejárós tehetséggondozó tábort szerveztünk. Egy- egy ilyen program akkor igazán hatékony, ha rendszerszerűen tervezhető, nem függ külső, esetleges támogatásoktól. Természetesen, a pályázati lehetőségeket is használva, de az alapítvány biztonságot jelentő támogatását magunk mellett tudva kérem a szülők támogatását.

A projekt költsége 1 millió forint.